Deck Hockey (Spring 2019) Results


Thursday, April 18, 2019 @ 9:00pm
Final
Team Keating (Grades 10, 11 & 12 ) 1
Team Quinn (Grades 10, 11 & 12 ) 2
 
Thursday, April 18, 2019 @ 7:45pm
Final
Team Nuzio (Grades 10, 11 & 12 ) 1
Team Jannello (Grades 10, 11 & 12 ) 2
 
Thursday, April 18, 2019 @ 6:30pm
Final
Team Kennedy (Grades 7, 8 & 9) 5
Team Rowe (Grades 7, 8 & 9) 2
 
Tuesday, April 16, 2019 @ 9:00pm
Final
Team Zorn (Grades 10, 11 & 12 ) 0
Team Smith (Grades 10, 11 & 12 ) 0
 
Tuesday, April 16, 2019 @ 7:45pm
Final
Team Schoen (Grades 10, 11 & 12 ) 1
Team Jannello (Grades 10, 11 & 12 ) 2
 
Tuesday, April 16, 2019 @ 6:30pm
Final
Team Kennedy (Grades 7, 8 & 9) 4
Team Schnatter (Grades 7, 8 & 9) 2
 
Monday, April 15, 2019 @ 9:00pm
Final
Team Zorn (Grades 10, 11 & 12 ) 1
Team Keating (Grades 10, 11 & 12 ) 2
 
Monday, April 15, 2019 @ 7:45pm
Final
Team Schnatter (Grades 7, 8 & 9) 4
Team Vehlies (Grades 7, 8 & 9) 5
 
Monday, April 15, 2019 @ 6:30pm
Final
Team Santaniello (Grades 7, 8 & 9) 4
Team Dilena (Grades 7, 8 & 9) 1
 
Sunday, April 14, 2019 @ 11:30am
Final
Team Smith (Grades 10, 11 & 12 ) 2
Team Nuzio (Grades 10, 11 & 12 ) 3
 
Sunday, April 14, 2019 @ 10:15am
Final
Team Jannello (Grades 10, 11 & 12 ) 1
Team Zorn (Grades 10, 11 & 12 ) 0
 
Sunday, April 14, 2019 @ 9:00am
Final
Team Schoen (Grades 10, 11 & 12 ) 3
Team Keating (Grades 10, 11 & 12 ) 1
 
Thursday, April 11, 2019 @ 9:00pm
Final
Team Nuzio (Grades 10, 11 & 12 ) 3
Team Zorn (Grades 10, 11 & 12 ) 2
 
Thursday, April 11, 2019 @ 7:45pm
Final
Team Quinn (Grades 10, 11 & 12 ) 7
Team Schoen (Grades 10, 11 & 12 ) 1
 
Thursday, April 11, 2019 @ 6:30pm
Final
Team Schnatter (Grades 7, 8 & 9) 1
Team Santaniello (Grades 7, 8 & 9) 4
 
Monday, April 8, 2019 @ 7:45pm
Final
Team Dilena (Grades 7, 8 & 9) 3
Team Kennedy (Grades 7, 8 & 9) 4
 
Monday, April 8, 2019 @ 6:30pm
Final
Team Rowe (Grades 7, 8 & 9) 5
Team Vehlies (Grades 7, 8 & 9) 4
 
Sunday, April 7, 2019 @ 11:30am
Final
Team Keating (Grades 10, 11 & 12 ) 1
Team Smith (Grades 10, 11 & 12 ) 1
 
Sunday, April 7, 2019 @ 10:15am
Final
Team Schoen (Grades 10, 11 & 12 ) 2
Team Nuzio (Grades 10, 11 & 12 ) 1
 
Sunday, April 7, 2019 @ 9:00am
Final
Team Jannello (Grades 10, 11 & 12 ) 3
Team Quinn (Grades 10, 11 & 12 ) 2
 
Saturday, April 6, 2019 @ 12:15pm
Final
Team Rowe (Grades 7, 8 & 9) 1
Team Dilena (Grades 7, 8 & 9) 3
 
Saturday, April 6, 2019 @ 11:00am
Final
Team Santaniello (Grades 7, 8 & 9) 6
Team Vehlies (Grades 7, 8 & 9) 0